! Welcome !

-! Muži vs. Ženy !-

Ženy versus muži

PENÍZE:

Muž je ochoten 200Kč za 100-korunovou věc, kterou potřebuje. Žena je ochotna zaplatit 100Kč za 200-korunovou věc, kterou nepotřebuje.

KOUPELNA:

Muž má v koupelně 6 věcí: zubní pastu, pěnu na holení, holící strojek, mýdlo, šampon a ručník. Průměrný počet věcí, které má v koupelně žena, je 337. Většinu z těchto věcí není muž schopen identifikovat.

HÁDKA:

Při hádce má žena vždy poslední slovo. Cokoliv, co potom poví muž, je začátek další hádky.

BUDOUCNOST:

Žena má obavy z budoucnosti, ale jen do té doby dokud se nevdá. Muž nikdy z budoucnosti obavy nemá, ... dokud se neožení.

ÚSPĚCH:

Úspěšný muž je takový, který dokáže vydělat více peněz, než jeho žena dokáže utratit. Úspěšná žena je taková, která takového muže najde.

MANŽELSTVÍ:

Žena se vdává, a očekává, že muž se po svatbě změní, ale on se nezmění. Muž se žení a očekává, že žena se po svatbě nezmění, ale ona se změní.

OBLÉKÁNÍ:

Žena se obléká jinak, když jde nakupovat, jinak, když jde zalévat květiny, jinak když jde vysypat smetí, jinak, když jde k telefonu, jinak, když jde číst knihu, ... Muž se obléká jinak, jen když jde na svatbu nebo na pohřeb. - ne všichni! jsou i vyjímky, někteří ani to ne :-))

KRÁSA:

Muži ráno vstávají a vypadají stejně dobře, jak když šli večer spát. Ženy přes noc ovadnou a ráno se musí zase zkrášlit ...

POTOMSTVO:

Žena ví o svých dětech vše. Ví o termínech návštěv u zubaře, o nejlepších kamarádech svých dětí, o jejich tajných láskách, oblíbených jídlech, jejich obavách, touhách a snech. Muž sem tam občas registruje přítomnost menších lidí v domě.

 
Prosím nic nekopírujte bez souhlasu hlavního administrátora serveru !!!